نخستین برف پاییزی ورزقان را سفید پوش کرد

  نفوذ هوای سرد و فعالیت سامانه بارشی که طی روزهای اخیر شهرستان را تحت تاثیر قرار داده بود، از دیروز...

موسیقی عاشیقی میراث کشور ماست

  دنبال خبری کهنه بودم که خبر دیگری هم به چشم آمد. اشاره به این دارد که موسیقی عاشیقی توسط کشور آذ...

در خیابان های اهر دیگر صدای روزنامه نمی آید

چند روز است که خیابان های اهر ارشد هر روزه خود را نمی بیند و صدایش را نمی شنود. ارشد یوسف نژاد روزنا...

فعالیت بیش از ۴۰ مبلغ برای ماه رمضان در ورزقان

حجت الاسلام سید حجت سیدی صبح امروز سه شنبه هم زمان با سالرزو صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) م...

رضا علیزاده نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس دهم انتخاب می‌شود

  رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به ترکیب هیئت‌رئیسه دائم مجلس دهم، اظه...

 • نخستین برف پاییزی ورزقان را سفید پوش کرد

  جمعه ، 7 آبان 1395 ، 06:33
 • شرکت ملی مس در جهت عکس تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می‌دارد

  سه شنبه ، 26 مرداد 1395 ، 12:32
 • موسیقی عاشیقی میراث کشور ماست

  شنبه ، 19 تیر 1395 ، 06:35
 • در خیابان های اهر دیگر صدای روزنامه نمی آید

  سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 05:00
 • فعالیت بیش از ۴۰ مبلغ برای ماه رمضان در ورزقان

  سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 04:54
 • رضا علیزاده نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس دهم انتخاب می‌شود

  دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 05:09
 • مرگ موتورسوار در برخورد با ال 90 در سه‌راهی گزانبند در جاده ورزقان –خاروانا

  دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 05:04

 
به گزارش روابط عمومي مس آذربايجان اين بازديد با هدف ديدار از کارکنان پروژه های در دست توسعه و بررسي مشکلات و موانع موجود در اين شرکت صورت پذيرفت.
احمد مرادعليزاده مديرعامل شرکت ملي صنايع مس ايران و رئيس هيأت مديره مس آذربايجان به همراه اعضاء هيأت مديره مس آذبايجان، مديرعامل مس آذربايجان، نماينده مردم شريف ورزقان و خاروانا،مديران و مجريان طرح ها از قسمت های مختلف مس سونگون بالاخص فاز دو تغليظ، کارخانه تغليظ، معدن بازديد و در خصوص توليد با کيفيت و بيشتر با رعايت بهينه مبحث تعميرات و نگهداری تجهيزات در بهره وری بالا تاکيد نمودند.
ايشان ضمن بازديد از فاز دو تغليظ در خصوص اجرای به موقع و دقيق تعهدات پيمانکار و مجری اين پروژه تأکيد کردند، شايان ذکر است پيشرفت اين پروژه 86% بوده و انشااله به حول و قوه الهي در تابستان سال جاری به بهره برداری خواهد رسيد همچنين متذکر شدند تا 15 ارديبهشت بیس نهائي و تا خرداد سال جاری ديتيل نهائي پروژه ذوب نيز تکميل و اجرا خواهد شد.
مدير عامل شرکت ملي صنايع مس ايران پس از بازديد در محل سالن کنفرانس مجتمع در جمع مديران و همراهان ضمن ابراز تبريک مجدد به کارکنان، آرزومند داشتن سال خوب برای کارکنان و خانواده های آنها داشتند و اظهار اميدواری کردند که سال خوبي را کارکنان شروع کرده و منشأ برکت باشند چرا که سال خوب سالي است که برکت باشد.
مرادعليزاده با اشاره به شعار سال جاری خواستار عملکرد باتوان کارکنان در اين عرصه که عرصه فشار اقتصادی بر دولت و مردم هست، شد.
رئيس هيأت مديره مس آذربايجان با توجه به کاهش جهاني ارزش مس به اندازه 6 تا 7 درصد، هزينه های شرکت را تا 30% بالا دانست و با اجرای راهکارهای مديريت هزينه های عمومي، منابع انساني، مصارف حامل های انرژی در کاهش هزينه های شرکت تأکيد نمودند، ايشان رسالت شرکت مس را توليد بهينه، توسعه صنايع مرتبط و پايين دست صنايع مس، ارتقاء کارائي، ارتقاء سطح تعميرات و نگهداری تجهيزات و دستگا ها قلمداد نموده و از مديران و مسئولين خواستند با همفکری و همکاری کارکنان سطوح پائين خود برنامه کاری و مدون ارائه نمايند و در اجرای آن مکلف و متعهد باشند.
مرادعليزاده اعلام نمودند اهميت به سطوح پايين کارکنان با حفظ جايگاه و اقتدار مديريتي باعث انعکاس مشکلات و معضلات کارکنان و مسائل کاری بوده و انجام راهکارهای مديريتي و صحيح در قبال مشکلات معقول و قابل بررسي برای سازمان اثربخش خواهد بود همچنين آگاهي هر مدير به علم و تجربه مرتبط در راستای محور فعاليت خود باعث ايجاد يک بستر مديريتي تعاملي و منعطف با نتايج بالا خواهد بود و از اعمال فشارهای کاری جلوگيری خواهد کرد.
در اين جلسه تک تک مسئولين در قالب بحث های انجام شده و مشکلات موجود در امور و بخش های خود با مدير عامل تبادل نظر نموده و با راهکارها، راهنمائي ها و مساعدت های مديرعامل شرکت ملي صنايع مس ايران نسب به مرتفع نمودن آنها در رسيدن به نتيجه بهينه در پيشبرد اهداف سازماني خود بهره مند شدند.