نخستین برف پاییزی ورزقان را سفید پوش کرد

  نفوذ هوای سرد و فعالیت سامانه بارشی که طی روزهای اخیر شهرستان را تحت تاثیر قرار داده بود، از دیروز...

موسیقی عاشیقی میراث کشور ماست

  دنبال خبری کهنه بودم که خبر دیگری هم به چشم آمد. اشاره به این دارد که موسیقی عاشیقی توسط کشور آذ...

در خیابان های اهر دیگر صدای روزنامه نمی آید

چند روز است که خیابان های اهر ارشد هر روزه خود را نمی بیند و صدایش را نمی شنود. ارشد یوسف نژاد روزنا...

فعالیت بیش از ۴۰ مبلغ برای ماه رمضان در ورزقان

حجت الاسلام سید حجت سیدی صبح امروز سه شنبه هم زمان با سالرزو صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) م...

رضا علیزاده نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس دهم انتخاب می‌شود

  رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به ترکیب هیئت‌رئیسه دائم مجلس دهم، اظه...

 • نخستین برف پاییزی ورزقان را سفید پوش کرد

  جمعه ، 7 آبان 1395 ، 06:33
 • شرکت ملی مس در جهت عکس تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می‌دارد

  سه شنبه ، 26 مرداد 1395 ، 12:32
 • موسیقی عاشیقی میراث کشور ماست

  شنبه ، 19 تیر 1395 ، 06:35
 • در خیابان های اهر دیگر صدای روزنامه نمی آید

  سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 05:00
 • فعالیت بیش از ۴۰ مبلغ برای ماه رمضان در ورزقان

  سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 04:54
 • رضا علیزاده نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس دهم انتخاب می‌شود

  دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 05:09
 • مرگ موتورسوار در برخورد با ال 90 در سه‌راهی گزانبند در جاده ورزقان –خاروانا

  دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 05:04

 

آیا این از غرور کاذب مسئولان است که خود را عاقل ترین و بهترین میدانند ؟ که رد شده است چون بزرگترین مسئولان کشوری مشاورانی در تمامی حوزه ها دارند.

مشاور سیاسی

مشاور فرهنگی

مشاور جوان

مشاور تخصصی

مثال :

عملکرد شهرداری محترم ما تا کنون قابل قبول بوده و جای تقدیر دارد اما به نحوه عملکردشان نقدهایی وجود دارد و بنظرم کارها را غیرتخصصی دنبال می کنند و چون ایشان هیچ سر رشته و تخصصی در شهرسازی و شهرداری ندارند باید مشاورانی عالی به خدمت بگیرند .

همین چراخ های تزیینی جدید که در چند فلکه نصب کردند کار خیلی بی مفهوم و خرج بیخودی دست شهرداری و بیت المال گذاشتن است ، آهن های کار رفته در این چراخ ها هزینه اش چند برابر خود چراخ ها است که چراخ هایی استفاده شده از رده خارج هستند.

 

یا نماینده محترم منطقه بجای استفاده از نظرات چند نفر غیر متخصص ولیکن پنجم ابتدایی ها که صرفا به ایشان در انتخابات کمک کردند مشاوران تخصصی داشته باشند هیچوقت دنبال کارهای زاویه دار راه نمی افتند و به گروه گرایی دامن نمی زنند چون صلاح اطرافیان ایشان صلاح منطقه نیست و مردم صرفا" اقوام ایشان نیستند.

 

یا دانشگاه آزاد بجای زیباسازی داخل دانشگاه و بالا بردن شان دانشجو گوسفند از داخل دانشگاه عبور می کند چون صاحب گوسفندان کسی نیست جز از نزدیکان نماینده بزرگوار و بجای سرویس رفت و آمد خوابگاهی تاسیس می کنند تا بودن دانشجو باعث رونق شهر باشد نه اینکه با سرویس بیایید و با سرویس تشریف ببرد / درست است این کار برای آسایش و رفاه دانشجو است اما سیاست رونق دهی به دانشگاه و شهر چنین نمی گوید / باید کاری کرد که نه سیخ بسوزد نه کباب

 

یا فرماندار محترم که یادم باشد در اولین دیدار با ایشان قول همکاری با دانشجویان و فرهیختان منطقه را دادند اما امروز دیدار کردن با استاندار و وزیر برای ما آسان تر از ایشان شده / پس به وعده های خود پایبند باشند و گامی موثر در مورد شهرک صنعتی ورزقان بردارند که کلید رونق اقتصادی منطقه می تواند باشد / چون با شناختی که از ایشان دارم یک اصلاح طلب مردمی و مرد عمل است حال چرا نقص هایی چنین ساده بوجود امده می تواند با کمک گیری از مشاوران گامی موثرتر بردارند.

 

یا بنیاد مسکن به خود تکانی بدهد و تکلیف این مسکن مهرها را مشخص کند که دیگر مایه آبروریزی شده برای منطقه ، مرد میدان میخواهد که مواقع سختی مشکل را حل کند وگرنه بودجه اماده دست هرکسی دهند کار خواهد کرد فقط شاید جاهایی اشتباهی به جای خرج طرح خرج ماشین و خانه شخصی شود پس مرد میدان کسی است که امروز از جاهایی برای اتمام این پروژه کمک بگیرد نه اینکه بی لیاقتی پیمانکار هزینه اش را مردم بدبخت بپردازند که با هزار مشکلات چند میلیون پول فراهم کرده و به امید خانه دار شدن تقدیم ایشان کردند.

 

یا بهداشت و درمان : مسکن و شهرسازی امده برای آمبولانس های بیمارستان مکانی تاسیس کرده که هزینه یک ساختمان اداری بکار رفته در حالیکه خیلی ساده تر از این میشد عمل کرد و این هزینه را خرج لوازم پزشکی تخصصی کرد تا مردم منطقه بخاطر یک جراحی خیلی ساده جاده های بین شهری را هر روز تمرین نکنند.

 این ها همه و همه بخاطر نداشتن و عدم استفاده از مشاورانی عالی و تخصصی است که کارها بدون تامل انجام می پذیرد و حاصل ان می شود جدولی را دوبار کار کرده و باز خرابش کنند و هزینه اینها از جیب چه کسی خرج می شود ؟ بیت المال و مردم مظلوم منطقه ! کار مطالعه نشده می شود همین

بزودی نقد تک تک مسئولان منطقه و کمک و طرح ایده هایی برای رفع موانع و سرعت و کیفیت بخشیدن به عملکرد این عزیزان

نقد زیر سوال بردن نیست نقد کمکی است برای بهترین شدن / پس موضع گیری جناحی نکنیم و همه دست بدست هم دهیم و دوستانی اگر مقالات و نقدهایی دلسوزانه دارند برای درج به ما ارسال کنند.

 

مهندس  اکبر مقیمی