نخستین برف پاییزی ورزقان را سفید پوش کرد

  نفوذ هوای سرد و فعالیت سامانه بارشی که طی روزهای اخیر شهرستان را تحت تاثیر قرار داده بود، از دیروز...

موسیقی عاشیقی میراث کشور ماست

  دنبال خبری کهنه بودم که خبر دیگری هم به چشم آمد. اشاره به این دارد که موسیقی عاشیقی توسط کشور آذ...

در خیابان های اهر دیگر صدای روزنامه نمی آید

چند روز است که خیابان های اهر ارشد هر روزه خود را نمی بیند و صدایش را نمی شنود. ارشد یوسف نژاد روزنا...

فعالیت بیش از ۴۰ مبلغ برای ماه رمضان در ورزقان

حجت الاسلام سید حجت سیدی صبح امروز سه شنبه هم زمان با سالرزو صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) م...

رضا علیزاده نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس دهم انتخاب می‌شود

  رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به ترکیب هیئت‌رئیسه دائم مجلس دهم، اظه...

 • نخستین برف پاییزی ورزقان را سفید پوش کرد

  جمعه ، 7 آبان 1395 ، 06:33
 • شرکت ملی مس در جهت عکس تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می‌دارد

  سه شنبه ، 26 مرداد 1395 ، 12:32
 • موسیقی عاشیقی میراث کشور ماست

  شنبه ، 19 تیر 1395 ، 06:35
 • در خیابان های اهر دیگر صدای روزنامه نمی آید

  سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 05:00
 • فعالیت بیش از ۴۰ مبلغ برای ماه رمضان در ورزقان

  سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 04:54
 • رضا علیزاده نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس دهم انتخاب می‌شود

  دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 05:09
 • مرگ موتورسوار در برخورد با ال 90 در سه‌راهی گزانبند در جاده ورزقان –خاروانا

  دوشنبه ، 17 خرداد 1395 ، 05:04

 

 

 نماینده ویژه رییس جمهور در شهرستان ورزقان گفت: با تلاشهای انجام یافته کنترل تورم قابل توجه بوده اما در ساماندهی رکود اقتصادی مشکلاتی داریم .

خانم دکتر مولاوردی که به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور به شهر ورزقان سفر کرده است در جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان افزود: ما معتقد هستیم ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه در اشتغال است و با تدبیر و اندیشه برای به حداقل رساندن این کار مهم بسیاری از برنامه های دولت در رفع تحریم هاست .

وی با اشاره به ظرفیت های مهم این شهرستان گفت: تاسف می خورم که با این همه ظرفیت گردشگری و معدنی ، مردم منطقه چرا دررنج بیکاری دست نرم و پنجه می کنند.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه چون حجم طرح های نیمه تمام در استان قابل توجه و زیاد است از دادن وعده های غیر کارشناسی باید پرهیز شود افزود: تمام مطالبات مردم و مسئولان شهرستان را برای بررسی و اعلام نظر ارائه خواهم کرد .

 به گزارش آوای ورزقان، شهیندخت مولاوردی به عنوان نماینده عالی دولت با حضور در شهرستان ورزقان ابتدا در روستای زلزله زده زغن آباد این شهرستان با اهالی روستا دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

وی در گام های بعدی سفر خود با حضور در مزار شهدای شهر ورزقان، ادای احترام  کرد به روح پاک شهدا و سپس در دیدار مردمی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر ورزقان حاضر شد و مشکلات و دغدغه های مردم این شهرستان را از زبان خودشان شنید و گفت: خوشحالم در بین شما مردم سرزمین طلای سرخ ایران هستم و ان شاءالله تا حد توان و امکان به خواسته های شما رسیدگی خواهد شد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: تفاوت سفر های دولت تدبیر و امید با سفر های دولت های قبلی در کارشناسی بودن آن هاست و دولت تدبیر و امید وعده های کارشناسی به مردم می دهد.

وی گفت: من فرزند آذربایجان هستم و به آذربایجانی بودن خودم افتخار می کنم و  برای اولین بار است که در یک جمعی به زبان ترکی صحبت کردم.

دیدار با خانواده شهیدان حاجی زاده دیگر برنامه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بود که با اعضای خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار کرد.

سفر به مجتمع معدنی مس سونگون و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان آخرین برنامه خانم دکتر مولاوردی، نماینده ویژه رییس جمهور در شهرستان ورزقان بود که در این جلسه ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه در اشتغال دانست و اظهار کرد: زنجیره ای از تدبیر و اندیشه ها برای به حداقل رساندن این مشکلات نیاز است.

وی تحقق بسیاری از برنامه های دولت را در گروه رفع تحریم ها دانست و افزود: سیاست خارجی دولت با حمایت های مقام معظم رهبری و تدابیر رئیس جمهور در صدد رفع تحریم ها و خروج از زیر سایه شوم تحریم هاست.

نماینده ویژه دولت در شهرستان ورزقان با اشاره به اینکه دولت در زمینه کنترل و کاهش تورم و رشد اقتصادی گام هایی برداشته است گفت: عملکرد دولت در زمینه کاهش تورم قابل توجه بوده ولی در زمینه رشد اقتصادی هنوز مشکلاتی وجود دارد.

وی با اشاره به حجم وسیع پروژه های نیمه تمام در کشور و اینکه دولت سعی دارد پروژه های جدیدی را آغاز نکند گفت: در ۳۶ سال گذشته چه کرده ایم که اکنون شاهد توسعه نامتعادل در کشور هستیم.

 

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: ماه عسل این سفر چیزی جز تأسف نیست وقتی می بینیم مردم با این همه ظرفیت معدنی و گردشگری شهرستان درد ورنج بیکاری و محرومیت را تحمل می کنند.

وی تصریح کرد: به عنوان نماینده دولت که به شهرستان ورزقان آمده ام مشکلات مردم  شهرستان را در هیئت دولت مطرح و برای تحقق خواسته های مردم شهرستان ورزقان تلاش خواهم نمود.

شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان ورزقان بازدیدی از معدن مس سونگون ورزقان انجام داد.